Wciągarka hydrauliczna YR000H

Wciągarka hydrauliczna
Zasilanie Hydrauliczne
D.O.R. podnoszenia na 1 warstwie liny 0 kg
D.O.R. podnoszenia na górnej warstwie liny 0 kg
Prędkość na pierwszej warstwie 0.0 m/min
Prędkość na górnej warstwie 0.0 m/min
Pojemność bębna na 1 warstwie 0 m
Całkowita pojemność bębna 0 m

Specyfikacja produktu YR000H

Zasilanie Hydrauliczne
Ilość warstw 0
Pojemność bębna na 1 warstwie 0 m
Całkowita pojemność bębna 0 m
Typ przekładni messages.gear_type_worm_planetary_combination

* Aby zwiększyć pojemność bębna, zmienić prędkość pracy lub zmodyfikować inny dowolny parametr, proszę skontaktować się z nami

Wymiary produktu YR000H

Wciągarki hydrauliczne do nawijania węży i węży zespolonych z transponderem 

Wciągarka hydrauliczna do nawijania węży i węży zespolonych z transponderem jest budowana głównie do celów specjalnych. Posiada napęd hydrauliczny. Może być wykonana z samohamującą przekładnią ślimakową lub przekładnią planetarną, w zależności od specyfiki obciążenia. Wciągarka do nawijania węży jest wykorzystywana do nawijania węży do wody słodkiej lub do nawijania węży dostarczających paliwo i olej hydrauliczny, lub też do nawijania elektrycznych kabli zasilających. 

Wciągarka do węży zespolonych jest stosowana głównie do nawijania węży połączonych, kabli sygnałowych, kabli koncentrycznych lub nawet kabli światłowodowych. Większość rodzajów tej nawijarki wyposażono w pierścienie ślizgowe i / lub krętliki obrotowe. Wciągarka transponderów jest stosowana głównie do elektrycznych kabli sygnałowych i w większości przypadków ma zamontowany elektryczny pierścień ślizgowy.
Powyższe typy wciągarki mogą być dostarczane z ramami w kształcie litery A.

Firma Industrial Winch™ sprzedaje systemy do wszystkich zastosowań. Nasze systemy można znaleźć na następujących typach konstrukcji: statki w segmencie offshore do transportu ładunków ciężkich, w połowie zanurzalne łodzie w segmencie offshore, statki bazy dla nurków, statki badawcze, statki do układania kabli i rur oraz inne.

 

Standardowe cechy

  • Silnik hydrauliczny
  • Samohamująca przekładnia ślimakowa, przekładnia walcowo stożkowa, przekładnia planetarna lub przekładnia zębata o zębach ukośnych
  • Wytrzymała konstrukcja
  • Dwuwarstwowa, dwuskładnikowa powłoka ochronna, zgodna z ISO 12944, kategorii C2-Low w kolorze RAL 5010